Innlogging: InvestorWeb

Fyll inn ditt brukernavn og passord og trykk på "Logg Inn"- knappen i skjemaet for å logge deg inn.

Har du ikke brukerkonto eller mangler brukernavn og/eller passord, trykk på linken "Ny brukerkont/glemt brukernavn/passord?"

Trenger du hjelp til å logge deg inn ta kontakt med din megler i Arctic Capital. Kontaktinformasjon finner du under.

Har du tekniske spørsmål ta kontakt med Aksjeservice AS.




image
Bjørn Gustav ter Jung
E-post: bg@arctic.com
Mobil: +47 48 40 32 67
Kontor: +47 21 01 32 67


image
Stig Edvardsen
E-post: stig.edvardsen@arctic.com
Mobil: +47 48 40 31 30
Kontor: +47 21 01 31 30


image
Martin Solem
E-post: martin.solem@arctic.com
Mobil: +47 48 40 32 64
Kontor: +47 21 01 32 64




image
Remi Fredriksen
E-post: remi.fredriksen@arctic.com
Mobil: +47 48 40 32 03
Kontor: +47 21 01 32 03


image
Knut Fiskaa
E-post: knut.fiskaa@arctic.com
Mobil: +47 41 70 72 16
Kontor: +47 22 93 72 16


image
Carl Frederik Waage
E-post: carl.waage@arctic.com
Mobil: +47 21 01 32 06
Kontor: +47 48 40 32 06


image
Kyrre Killingland
E-post: kyrre.killingland@arctic.com.
Mobil: +47 48 40 32 39
Kontor: +47 21 01 32 39


Tjenesten er levert av Aksjeservice AS
info@aksjeservice.no
www.aksjeservice.no
66 77 37 30